top of page

אודות

לוגו על בילבורד קרן גידור בראשית תבל

קרן הגידור בראשית תבל מנוהלת ע"י אי אף אקס השקעות בע"מ, הקרן פעילה בשוקי ההון הגלובליים אנו משקיעים באמצעות אסטרטגיית השקעה ממוקדת מטרה, על בסיס עקרונות השקעה בגידור מלא על מנת להשיג תשואות גבוהות מהממוצע. מתוך אמונה באסטרטגיית ההשקעה הייחודית שלנו זה כשלעצמו יוצר לנו אדישות אל מול תנודתיות השוק, אנו מבצעים מסחר בכל מצב שוק תוך מיצוי מלוא הפוטנציאל הגלום בשיטת המסחר לונג-שורט, ונטרול הסיכון על ידי פתיחת עסקאות קניה ומכירה במקביל על אותו נכס, מאז שקרן בראשית הוקמה, הקרן מתמחה בהשקעות בגידור מלא המתבססות על ניתוח פונדמנטלי-אנליטי. אנו מתמקדים באספקת ביצועים אטרקטיביים ופתרונות מסחר תוך פריסת הטכנולוגיה העדכנית ביותר בקרן שלנו כדי להבטיח שנישאר בחזית התעשייה המתפתחת, צוות ההנהלה המנוסה של בראשית תבל מסתמך על כישורים, ניסיון והיושרה של האנשים שלנו, אנו בטוחים שנוכל לשמור על קידמה טכנולוגית, תאימות, ותפעול .

ניסיון

הצוות שלנו הינו צוות מקצועי מומחה למסחר בשוק ההון, עם ניסיון של מעל 25 שנה, אנו מאמינים בשמירה על חשיבה חיובית, יצירת שותפויות עם מטרה, ותמיד לחתור לתוצאות משמעותיות. כשאתם עובדים עם קרן הגידור בראשית תבל, תצפו לשיתוף פעולה עם שקיפות ועקביות.

שירות

אנו עושים הכל על מנת לספק את השירות הטוב ביותר, אנו מסייעים ללקוחות עם מספר שירותים אינטראקטיביים לשוק הענק והבלתי מנוצל, השיטות שלנו נוסו ונבדקו על ידי טובי האנליסטים ומומחים ומנהלי השקעות, אשר אישרו את הנוסחה המוצלחת שלנו, עם אמינות מקצועית.

מחויבות

אנו יודעים ששביעות רצון הלקוחות שלנו היא בעלת חשיבות עליונה, מסיבה זו המחויבות שלנו היא להציע שירות שעולה על ציפיות הלקוחות שלנו אנו מפתחים את האסטרטגיה העסקית שלנו בהתאם לצרכי הלקוחות שלנו, ואנו מתחייבים לעשות הכל על מנת להגיע ליעדים שהצבנו לעצמנו.
 

טכנולוגיה

מתוך שאיפה מתמדת למצוינות, בנינו את צוות המומחים שלנו, בעלי ניסיון רב, ויכולת אנליטית חדה, אך חוד החנית הוא כמובן היכולת הטכנולוגית המתקדמת, טכנולוגיית ההשקעה המתקדמת שלנו מיישמת עבורינו באופן מלא את עקרונות ההשקעה שקבענו, באופן תמידי וללא התערבות.

ביטחון 

קרן  הגידור בראשית תבל מפוקחת ע״י קבוצת רואי החשבון BDO. אחת מ- 5 הפירמות הגדולות בישראל וע״י קבוצת זיו האפט נאמנויות, זיו האפט נאמנויות ואחזקות בע"מ, מקבוצת זיו האפט רואי חשבון, מתמחה במתן שירותי נאמנות בקרנות גידור ונדל"ן, מהווה נאמן מקצועי ואובייקטיבי בעל ידע, מומחיות וניסיון רב הנדרשים בתחום הנאמנויות ואף משמשת נאמן בהיקפים של מיליארדי שקלים.

אין אפשרות לשום העברה או משיכה של הכסף מחוץ או לתוך חשבונות הבנק של הקרן ללא 2 חתימות, אחת של השותף הכללי ואחת של הנאמן.

הקרן מלוות לכל אורך הדרך על ידי משרד עורכי הדין דוד ביטון משרד מוביל ובעל ניסיון רב ביותר בתחום קרנות הגידור.

 

מהן קרנות גידור וכיצד הם פועלות              

קרנות גידור הן שותפויות פיננסיות אשר משתמשות באסטרטגיות שונות כדי להרוויח תשואות אקטיביות עבור המשקיעים, כספים אלו עשויים להיות מנוהלים בצורה מקסימלית ואשר משתמשות במגוון רחב של כלים לייצר תשואות גבוהות יותר עבור הקרן.קרן גידור הינה שותפות מוגבלת אשר מונה עד 35 שותפים, כאשר למעשה המשקיעים בקרן הם שותפים בה. השותף הכללי בקרן הגידור בראשית תבל הינה אי אפ איקס השקעות בע"מ והיא האחראית הבלעדית להוציא לפועל את אסטרטגיית ההשקעות בקרן הגידור בראשית תבל.קרן הגידור בראשית תבל עושה שימוש בכלים פיננסים מתקדמים בעלי פוטנציאל אשר מאפשרים לייצר תשואות גבוהות בכל מצב שוק שהוא. רוב קרנות הנאמנות או חברות לניהול תיקים שונות, מטרתן היא לייצר תשואה יחסית מינורית ולכן הן מרוויחות רק כאשר השוק במצב עליות, לעומת זאת קרן גידור הינה בעלת יכולות פוטנציאליות גדולות לייצר תשואות גם כאשר השוק עולה וגם כאשר השוק יורד. בעולם של קרנות הגידור השותפים בקרן משלמים דמי ניהול של כ-2% עד 3% ויותר בותוספת של דמי הצלחה של כ-30%. בקרן הגידור בראשית תבל השותף הכללי שהוא אי אפ איקס השקעות בע"מ מתוגמל בדמי הצלחה ודמי ניהול נמוכים משאר קרנות הגידור, דמי ההצלחה מבוססים על רווחים אמיתיים שהשותף הכללי ייצר לכלל השותפים בקרן הגידור מה שמוודא שהאינטרסים של מנהל קרן הגידור בראשית תבל והמשקיעים בקרן הנם משותפים.

Screenshot_3.png

צפו בסרטון כדי ללמוד עוד

bottom of page